222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Madárijesztő - kitűző

2037. Madárijesztő - kitűző

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Krausz Testvérek (?) mesterjegy, gyönggyel és üveg kőutánzatokkal, egy apró gyöngy hiány, 10 g; h: 4,7 cm