222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Képtartós medál

1972. Képtartós medál

olasz(?), 20. sz. első fele, 1966-1999 közötti budapesti behozatali fémjellel ellátva, 18 k arany, zsanérral nyitható fedlapon karmos foglalatban 37 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt, oldallapon, 6 db rubin kabusonnal, apró sérüléssel, 23,6 g; d: 3,1 cm