222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Esküvői tálca

1798. Esküvői tálca

Bécs, 19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, Mayerhofer & Klinkosch mesterjegy, koszorúba font, koronás címerpárral, vésett díszítéssel, 505,5 g; d: 28,3 cm