222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

2034. Nyakék

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, Hivataljellel, középen karmos foglalatban 3 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,4 ct (M, TW-W, VVS) és csüngőn 1 db, pávazöld tahiti gyöngy, karabíneres zárral, 8,6 g; h: 42 cm