222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Patikaedény

1219. Patikaedény

Stomfa, 19. sz., ónmázas fajansz, j. az alján: "S", alján felirattal: "Irgalmasok patikája Pécs 1908 Pekár Imre", restaurált, m:16,5 cm