222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kontytű kitűzővé alakítva

1965. Kontytű kitűzővé alakítva

19. sz. vége, aranyozott sárgaréz, fém tűvel, boglár formában 3 db almandin és 4 db barokk gyöngy, sérült, d: 2,4 cm