222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco stílusú dísztű (klipsz-rész)

2033. Art deco stílusú dísztű (klipsz-rész)

USA (?), 20. sz. közepe, 12 db szintetikus rubin tábla cca. 1,4 ct, félmodern, modern, kerek és bagette csiszolású briliánsokkal cca. 3,5 ct és 1 db nagy, fehér, szabálytalan barokk gyöngy csüngővel, díszített ékszer, tű szerelékkel, apró sérülésekkel, 16,4 g; h: 6,5 cm