222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1786. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Siegfried Fischer mesterjegy, oroszlánkarmos lábakon álló barokk forma, kis sérüléssel, 804 g; m: 35 cm