222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles edény

1802. Fedeles edény

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wollkenstein et Glückselig mesterjegy, hullámzó, kötegelt díszes peremmel, fül levehető, így a tető is tálként funkcionál, apró sérüléssel, Neuwirth: Wiener Gold u. Silber....II..., 1850 g; 31,5*27*14,5 cm