222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kalaptű

2045. Kalaptű

20. sz. első fele, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 1 db régi és 2 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,25 ct (M-R1, TCr-Ca, VVS-SI) és 1 db halvány fehér akoya gyönggyel, fém, csúszkával, Ntto: 2,6 g; h: 6,6 cm