222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tejes kancsó

1918. Tejes kancsó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Parrik Vilmos mesterjegy, íves, patás lábakon öblös test, szív alakú illesztőlemez, fa végződésű füllel, belül aranyozva, Btto: 196,5 g; m: 12 cm