222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kitűző

1973. Kitűző

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, "TB" ismeretlen mesterjegy, 14 k arany lemezre ültetett, csiszolt, vörös korall, katica forma, 16 db hollandi és félhollandi rózsa csiszolású gyémánttal, és 2 db szintetikus rubin szemmel díszítve, kettős tűvel, 11,4 g; h: 3 cm