222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Zsebóra

1967. Zsebóra

London, 18. sz., két belső és fésűkagyló formájú külső, sárgaréz és teknőcpáncél tokban, szerkezetben: Rob Mawley London 1110 jelzettel, török számos zománcozott számlap, sérült, de javítható szerkezet, kulcs nélkül, külső tok d: 70 mm