222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

2055. Medál

20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "BE" mesterjegy, nagyméretű, élénk narancssárga, kerek csiszolású, tiszta, kezelt citrinnel cca. 84,7 ct és 4 db modern, csiszolású briliánssal cca. 0,25 ct. díszítve, 28,6 g; 5,5*3,5 cm