222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Jégtartó vödör

1916. Jégtartó vödör

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy nélkül, sima test öntött rátét díszítéssel, 645 g; 22*15*11,8 cm