222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyógyszeres szelence

2043. Gyógyszeres szelence

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Turiet Béla (működött 1939-1948) mesterjegy, finom bordás és hullámgilosált díszítéssel, 20,1 g; 3,9*3,1*0,9 cm