2036. Karóra
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany szögletes tok, szíj és csat, "SL" mesterjegy, arab számos kis másodperckörös számlap, chronometre anker szerkezet, felhúzókorona fém, működik, Btto: 48,7 g; h: 18 cm