222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Sáltű

2012. Sáltű

Pest(?), 20. sz. eleje, 1867-1936 közötti fémjel, 750 ezrelékes kis ezüst jel, "ET" mesterjegy és MSTRASCH bélyegző, bányásztörpék, karmos foglaltban csiszolt nemesopál kővel, Fiume-i, dobozka nem sajátja, kis sérüléssel, 12,4 g; 4,7*3,2 cm