1799. Golyólábas pohár
Nürnberg, 17. sz. második fele, antik ezüst tűzaranyozással és vésett, trébelt, poncolt díszítéssel, Reinhold Riel (1652-1686) mesterjegy, három ovális képmezőben domborított tájképek, köztük gyümölcsfüzérek, apró sérüléssel, Rosenberg 3 Nr. 3765., 4232., 56,2 g; m: 7,5 cm