1962. Fedeles serleg
német(?), 19. sz. vége, historizáló tárgy, aranyozott ezüst és festett zománccal díszített matlézott vörösréz, fémesen irizáló felülettel, színes üveg kőutánzatokkal, két plasztikus sárkány, tetőtámasszal, fedélen BACHRUCH mesterjegy, hiányos, kis sérüléssel, 418,4 g; m: 16 cm