222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karaffa (kancsó)

1907. Karaffa (kancsó)

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vincencz Carl Dub mesterjegy, hullámzó formájú szerelék, fedélen vésett grófi koronás Csáky családi címerrel, gyémántcsiszolt színtelen üveg testtel, m: 31 cm