1807. Fogpiszkáló tartó
német, 19. sz. első fele, 13 latos antik ezüst, madárfejes fémjel, kivehetetlen mesterjegy, üreges, préselt, vésett és poncolt íjász figura, sérült, Btto: 30,8 g; m: 9,5 cm