222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles kínáló

1796. Fedeles kínáló

Bécs, 1817, 13 latos antik ezüst, 1810-1824 közötti adóbélyegző, Carl Blasius mesterjegy, öntött, vésett, poncolt, stilizált tölgyleveles díszítéssel, hurkolt fülekkel, áttört peremén, kis sérüléssel, Neuwirth: Wiener Silber (1781-1866) P419., 435 g; 14,5*16,5*11,5 cm