222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Pohár

1812. Pohár

lengyel, 19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, Maler és Warszowie mesterjegyekkel, belül aranyozva, W. pamieč przyjažni vésett felirattal, 73,4 g; m: 6 cm