1966. Zsebóra
London, 18. sz. vége, sterling ezüst belső tokok, "IR" mesterjegy, fém és teknőspáncél külső tok, jelzett: GEORGE PRIOR LONDON, török számos zománcozott számlap, vésett belső híd, spindli járat, szerkezetszám: 3808, működő szerkezet, kulcs nélkül, kis sérüléssel, Btto: 141,5 g; óra: 42 mm; külső tok: 63 mm