222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

2027. Medál

20. sz. vége, 1999-2005 közötti fémjel és budapesti behozatali jel, 18 k ródiumozott fehérarany,SPS beütő és hárfa alakú mesterjegy, karmos foglalatban 1 db élénkzöld smaragd és hurok, formában 34 db modern csiszolású briliáns cca. 0,6 ct (M, TCr, VVS-VS), smaragdban apró felületi hibával

6,9 g; h: 4,5 cm