222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

2054. Medál

20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "BE" mesterjegy, nagyméretű, intenzív lila, csepp csiszolású, tiszta, szintetikus ametiszttel cca. 92,3 ct és 5 db modern, csiszolású briliánssal cca. 0,4 ct. díszítve, 28,1 g; 5,7*3 cm