222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szivargyújtó

1944. Szivargyújtó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 1920 körül, 800 ezrelékes ezüst és acél, Anton Henrik Zipper mesterjegy, Szeibert László (a Danubia Fegyver- és Gépgyár tulajdonosának) vésett címerével, 1931.III.18., gravírozott dátummal, 2 db gyújtópálca hiánnyal, Btto: 412 g; m: 9,8 cm