222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

1800. Talpas kínáló

17.-19. sz. közepe, antik ezüst finomságjel nélkül, különböző korú részekből összeállítva, restaurált, sérült, 401 g; m: 25 cm