222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

2015. Gyűrű

Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k arany ezüsttel lemezelve, Kovács István mesterjegy, szecessziós stílusú bogyós-leveles fazonban, 7 db modern csiszolású briliáns cca. 0,2 ct, 3,1 g