222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Pohár

1788. Pohár

Augsburg, 1689-1692, antik ezüst, aranyozás nyomaival, sima hengeres trébelt test, vésett peremgyűrűvel, II. Neus Peter mesterjegy, kis sérüléssel, Seeling II. Nr. 980., 1842., 132,5 g; m: 9,2 cm