222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Bross

2040. Bross

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, "R*V" mesterjegy, karmos foglalatban 102 db modern csiszolású briliánssal cca. 4,5 ct (M, W, VVS-VSI) és csepp alakú, türkiz, színű kőutánzatokkal cca. 27 ct díszítve, mozdony záras tűszerelékkel, apró sérüléssel, 35,7 g; h: 7,5 cm