222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

2039. Szoliter gyűrű

20. sz. második fele, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, emelt foglalatban 1 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,1 ct (M, TCr, VVS), 3,2 g