222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cigarettás doboz

1945. Cigarettás doboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, Bartha István mesterjegy, bordázott díszítéssel, rugós zsanérral, 98,6 g; 7,5*5,5*2,7 cm