222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas tálka

1810. Talpas tálka

Bécs, 19. sz. első fele, belül tűzaranyozott antik ezüst, GORIUPP mesterjegy, hengerelt talpgyűrűvel, kis sérüléssel, 83,8 g; 5*7,5 cm