222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Lábékszer

1950. Lábékszer

India vagy Közel - Kelet, 19. sz. eleje, 800 ezrelékes ezüst, színes zománcozással, tűziaranyozással díszítve, zsanéros, ezüstözött fém stiftes zárszerkezet, biztonsági lánccal, belső felén, pecsét töredékkel és szövet betéttel, Szerepelt: Pless és Fox 117/5, Btto: 320 g; d: 12,5 cm