222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Doxa női karkötős óra

2003. Doxa női karkötős óra

Svájci tok és szerkezet , 1920 körül, karpántban Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany karpánt és tok, arab számos számlap, vésett, lapkás szíj, tokszám: 763881, "PN" mesterjegy, működik, apró sérüléssel, Btto: 15,5 g; h: 16 cm