222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szecessziós gyűrű

2014. Szecessziós gyűrű

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany ezüsttel lemezelve, Wintermantel és Szombathy (?) mesterjegy, leveles-bogyós fazonban 1 db szintetikus rubinnal, és 5 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,5 ct díszítve, apró sérüléssel, 3,5 g