222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karperec

1957. Karperec

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes kis ezüst jel, Brüder Schwartz mesterjegy, ún. gyászékszer, fényes, fekete üvegpasztával fedve, vésett, apró gyöngyökkel, nyelves záródással, 1 gyöngy hiány, apró sérüléssel, Neuwirth: Gold u. Silber....II. 203., 46,4 g