1968. Szelence
francia, 19. sz. utolsó harmada, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, festett zománc díszítéssel, középső képmezőben Paris ítélete jelenettel, vésett díszítéssel, belül, aranyozva, apró felületi hibával, 79,2 g; 8*5,1*1,2 cm