222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szelence

1968. Szelence

francia, 19. sz. utolsó harmada, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, festett zománc díszítéssel, középső képmezőben Paris ítélete jelenettel, vésett díszítéssel, belül, aranyozva, apró felületi hibával, 79,2 g; 8*5,1*1,2 cm