222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cigarettadoboz

1954. Cigarettadoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, Postl Izidor mesterjegy, art deco stílusú, vésett díszítéssel, belül halvány aranyozással, 152,8 g; 8,3*8*1,3 cm