222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Apácamunka

1963. Apácamunka

magyar, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, Fekete Madonna ábrázolással, fémszál, textil keretben, 6,5*5 cm