1904. Tóramutató
orosz, 1873, 84 zlotnyikos antik ezüst, "IA" Ivan Alekszejevics Alekszejev cirill mesterjegy, filigrán szálas díszítéssel, két festett türkiz szemmel, apró kék zafírral, apró sérüléssel, 87 g; h: 30,5 cm