222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szecessziós gyűrű

2016. Szecessziós gyűrű

Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "IS" mesterjegy, ezüst lemezelésben 1 db nagyobb félmodern csiszolású briliáns cca. 1 ct (M2, TCa, P1), 1 db régi briliáns cca. 0,2 ct és 9 db achtkant, gyémánt, apró sérüléssel, eredeti dobozával, 3,9 g