222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kulcsos zsebóra

1977. Kulcsos zsebóra

Párizs, 1800 körül, 18 k antik arany tok, római számos, percbeosztásos zománcozott számlap, spindlis szerkezet: Matignon 1109 A Paris jelzettel, vésett, poncolt hátlapon az örök hűség, szimbólumával, működik, pótolt kulccsal és mutatókkal, kis sérüléssel, Btto: 50,2 g; d: 42 mm