222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szelence

1953. Szelence

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, Ludwig Welder mesterjegy, könyv forma, belül aranyozva, gépi vésett díszítéssel, apró sérüléssel, %Neuwirth: Wiener Gold u. Silber.... II. 260., 97,1 g; 7,8*5*0,9 cm