222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kancsó

1790. Kancsó

Bécs, 181(?), 13 latos antik ezüst, belül halvány aranyozással, 1810-1824 közötti kis adóbélyeg és Franz Würth mesterjegy, sima felületű testen vésett, koronás I betűvel, Neuwirth: Wiener Silber (1781-1866) P898., 168 g; m: 9 cm