222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karperec

1958. Karperec

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes kis ezüst jel, M.S9 bélyegzéssel, belső felület aranyozás nyomaival, matt, kék üvegpasztával fedve, vésett, apró gyöngyökkel, nyelves záródással, sérült, 54,8 g