222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Korona kitűző

2059. Korona kitűző

20. sz., 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, karmos foglalatban 5 db lila ametiszt és apró igazgyöngyökkel díszítve, kis sérüléssel, 3,9 g