222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco teáscsésze és alj, 6 db-os

1911. Art deco teáscsésze és alj, 6 db-os

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hajós Imre mesterjegy, nyolcszögletű formák, eredeti üvegbetétekkel (+ 1 db pótlásnak), Ntto: 1450 g; m: 9 cm; d: 17 cm